סיפור בהמשכים #4 והסוף

סיפור שמתחיל לפני שנתיים ונגמר בכיתה ח’ – איך ויתור ‘גדול’ הביא אותי לכאן

הנה אני, תוהה וחושב
האינטרנט בבית שלי ממש מעצבן בימים האחרונים, והיה חם ברמות הזויות. וגם נגמרה הקורונה, בערך. לא באמת. אבל יש חזרה לשגרה. בערך, לא באמת. אבל בגדול, אנחנו עסוקים יותר ופעילים יותר. ואז האינטרנט בבית שלי התחיל פתאום לא לעבוד, וכשאין לך זמן והכול לחוץ פתאום זה שלוקח שעה לעשות משהו יכול ממש לשגע את השכל. אז למזלי, מצאתי זמן לכתוב ולהתפנות לבלוג האישי שלי.אז הנה אני, אחרי שסיימתי בפעם שעברה. התשובה היא קודם כל כן. החלטתי לעזוב את הלימודים, ואני ממש שלם עם זה. אני לא שלם עם ההמשך, הראש שלי קצת מבולבל, אבל אני מקווה שהפוסט הזה יסתיים ויסביר איך הגעתי לכאן. כי חלאס, בא לי לכתוב פוסטים גם בנושאים אחרים ושונים.

הסיפור התחיל לפני שנתיים
– והסתיים בכיתה ח’
סיפרתי וכתבתי בפוסטים הקודמים על הדרך שעברתי עד לכאן. והאמת? הדרך עוד מתמשכת. כי ככה זה החיים, הדרך לא נגמרת ברגע. אין “סוף הדרך”. הכול מתקשר לכל דבר, לתהליך אחר או למסלול אחר. זה מגניב, זה טוב, אבל גם מעצבן. בקיצור, במקרה הזה, אחרי שעניתי “כן”, אני מסיים עם הלימודים, התחלתי לחשוב מה הלאה. מכירים את זה שאומרים לכם שאתם טובים במשהו? אז אותי זה תמיד היה דיי מעצבן. במקרה שלי, מגיל צעיר אמרו לי שאני טוב בכתיבה, שאני קולט מהר ויודע לבטא את זה, ושאני צריך לעסוק בזה ובמקצועות דיגיטליים. בתגובה – התעצבנתי, ועשיתי ההפך. התרחקתי כמה שאפשר. הייתי כותב, אבל רק על מה שהיה נראה לי מגניב. לבנות אתר? ידעתי איך, אבל אתם לא תגיעו לי לעשות את זה! ואז, באחד מימי התהייה או הבאסה על הלימודים, עזרתי לאחי הגדול לכתוב איזה משהו. פלייאר פשוט, בלי מחשבה. בארוחת שישי באותו שבוע בבית ההורים הוא סיפר על זה, ואמר שזה מצחיק כמה אני טוב בזה.”טינג” (צליל של נפילת אסימון במוח). אני כנראה צריך לחזור לכתוב. התחלתי לכתוב לעצמי, והתחלתי לחקור את הנושא. כתיבת תוכן, תוכן שיווקי, אסטרטגיה. הצעתי שירותים בקטנה לכמה אנשים. וזה עבד. וואלה, היו מבסוטים עליי.

ואז הגיעה הקורונה…
מלא זמן חופשי. או לא חופשי, תלוי איך מסתכלים על זה. אבל מלא זמן – רק צריך לעשות איתו משהו. אז חוץ מלהתאמן בטירוף ולבשל דברים שלוקחים הרבה יותר מדי זמן, עשיתי קורסים דיי מגוונים ומרשימים (במיוחד לעומת מה שעשיתי בתואר) בנושאי תוכן, אסטרטגיות תוכן, שיווק במדיה ועוד. למדתי הרבה והרגשתי שאני משתפר.בין כל השעמום והזמן, מצאתי איזה סרטון. בכיתה ח’ הייתי במגמת קולנוע בבית הספר, והיינו צריכים להכין פרסומת קצרה. אז עשיתי כזאת – על ‘אפל’. והאמת? לדעתי, יחסית לילד בכיתה ח’, היא דיי טובה.”טינג טינג” (נפילת אסימון כפולה).אני שמח. שמח על הדרך הזאת שבחרתי. שמח על הויתור. שמח על הטיפוס. שמח על השטויות, על הזמן המיותר כביכול. זה בעצם מה שהביא אותי לכאן.היום אני מציע ועוסק בשירותי כתיבה, כתיבת תוכן, אסטרטגיית תוכן שיווקי, עזרים שיווקיים ועוד… בעצם – כל דבר שקשור לכתב והרצון שלכם לעשות איתו משהו. זה אני, שי. ואתם מוזמנים ליצור איתי קשר.ולגבי ההמשך?אני מאמין שבקרוב אמצא את עצמי נודד איפשהו, אבל עם מחשב ומקלדת. מוכן לכתוב ולחלוק.מוזמנים להמשיך להיות פה בעניינים.
שי.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: